במיוחד לקבוצות – אקסטרים, נופים וקולינריה בגולן

חווית שטח מלהיבה במסלול סופר-אקסטרים

החוויות שמחכות לכם במסלול:
במיוחד עבורכם ליקטנו את המיטב שבגולן. יום מושלם לקבוצות בו תוכלו ליהנות מחווית אקסטרים, נופים וקולינריה מקומית. מסלול ארוך ומאתגר בנחל סמך המשלב נהיגה אתגרית, נופים מרהיבים, חציית נחלים, עצירה לתצפית מדהימות ועוד המון הפתעות ותגליות. שמו של הנחל בעברית "נחל סמך" הוענק לו על פי שמו בערבית "ואדי א-סמכ" שמשמעו "נחל הדגים". הנחל הוא אחד הגדולים בדרום הגולן עם ערוץ מרשים ורחב ולכן הוא נחשב כ"גרנד קניון של הגולן". מי הנחל זורמים עד לכנרת כל השנה.
נקודות עניין לאורך הנחל: הגשר הסורי, עין הקשתות, מפגש הנחלים עם נחל אל על, כורסי (גן לאומי ומנזר נוצרי ביזנטי עתיק). רחצה במים: בבריכות נחל סמך, ושכשוך רגליים בעין א-סופירה.

תוספות מומלצות:
· באמצע המסלול – במצפה אופיר – פריסת שטח מול הנוף הכוללת: ארוחת צהריים מהמטבח הדרוזי – מגוון סלטים, פלטות מפנקות של ממולאים, תבשילי עוף וקדירות בשר, פיתות הישר מן הטאבון ועוד.

· סיום המסלול ביקור ביקב טרנובה בו נהנה מסיור והסבר על ייצור היין המשלב טעימות של 4 סוגי יין מקומי ופירות. (בעונת הקטיף תוכלו לקבל מגוון פירות יער טריים שאנו קוטפים בעצמנו באיכות שלא תמצאו בשום מקום אחר בארץ – פטל שחר, פטל צהוב, תות אפגני, תות שדה ואוכמניות כחולות). בסיום הסיור ביקב הקבוצה מוזמנת ליהנות מזמן איכות מול נופי הכנרת והגליל.

דירוג אקסטרים
דרגה 2 - קל 70%
דירוג נופים ותצפיות
פסטורלי 90%

לקבלת הצעת מחיר לקבוצה

כל מה שכדאי לדעת לפני הגעה

הסיורים אצלנו
הסיורים אצלנו הם בנהיגה עצמית. הסיור מובל ע"י איש צוות המוביל את הטיול בכלי נפרד.

רישיון נהיגה
בכדי לנהוג על הכלים שלנו יש להצטייד ולהציג רישיון נהיגה בתוקף. הנהג בכלי אחראי על הרכב לכל משך הסיור.

הגעה לפני סיור
מומלץ להגיע כ 15 דקות לפני תחילת הסיור בכדי לקרוא ולחתום על טופס ההשתתפות ובכדי לקבל תדריך.

חתימה על טופס השתתפות בסיור ונהיגה עצמאית
כל אורח שמתכוון לנהוג על הכלי מחוייב בהצגת רישיון נהיגה ובחתימה על טופס השתתפות בסיור.

כסאות בטיחות לילדים
ההורים מתבקשים להגיע עם כיסא בטיחות לילדים עד גיל 5 ובאחריותם.

כרטיס אשראי כעירבון
בעת הזמנת הסיור הלקוח ימסור פרטי כרטיס אשראי. הכרטיס ישמש לביצוע התשלום בפועל במועד הסיור, ככרטיס ביטחון למקרה של ביטול ובנוסף כערבון בגין נזק לרכב.

מדיניות ביטולים
> הודעה על ביטול 4 ימים לפני מועד הסיור – ללא דמי ביטול.
> הודעה על ביטול מוקדמת 3 ימים לפני מועד הסיור ועד יום הסיור – תשלום מלא
> הודעה מוקדמת על ביטול יש להעביר בכתב בוואטסאפ למספר: 050-7206431

ביצוע תשלום בפועל
החיוב יתבצע בפועל בכרטיס אשראי או מזומן במועד ביצוע הסיור.

נזק לרכב
נזק שייגרם לכלי כתוצאה מנהיגה רשלנית מצד הלקוח, תוך הפרת הכללים בטופס ההשתתפות, ו/או במקרה של תאונה ו/או התהפכות ו/או נזק שיגרם בזדון ו/או ברשלנות ו/או כתוצאה של אי ציות להוראות החוק והמוביל, ישולם במלואו מכרטיס האשראי שמסר הלקוח וזאת בהתאם להערכת שווי הנזק שתתבצע ע"י החברה ו/או מי מטעמה.

חיוב בגין נזקים
במקרים הבאים יחויב הלקוח במלוא עלות הנזק שייגרם לכלי בו נהג ו/או לכל כלי אחר בו היה מעורב ו/או לחברה:
מעבר על חוקי התעבורה; אי ציות להוראות המוביל; אי-שמירה על כללי הבטיחות הרגילים; מעבר על הוראות תקנון זה; מעבר על הוראות תדריך הבטיחות; מעבר על הוראות טופס ההשתתפות.

ביטוח ואחריות
הכלים של החברה מבוטחים בביטוח חובה בלבד כמחוייב על פי החוק. הרכבים אינם מבוטחים בביטוח מקיף וצד ג' הלקוח יהיה אחראי לכל נזק שייגרם לכלי.

החברה לא תהייה אחראית לכל נזק שייגרם ללקוח או לחפציו בעת השתתפותו בטיול. החברה לא תישא באחריות כלפי נזק/אבדן ציוד שבבעלותו של הלקוח, בין אם נמצא ברשותו של הלקוח ובין אם הושאר במתחם הטיולים על דעתו של הלקוח.

מתארחים בצימר או מלון באזור?

מוזמנים לסיור שישדרג לכם את החופשה

אפשר לתקשר איתנו גם במייל